66. Emmy Ödülleri Kırmızı Halı Kıyafetleri

66. Emmy Ödülleri Kırmızı Halı Kıyafetleri

Dün gece 66.sı düzenlenen Emmy Ödülleri Töreni Los Angeles’taki Nokia Tiyatrosu’nda yapıldı. Görkemli geceye televizyon dünyasından ünlü isimlerin akını vardı. Dünyanın en prestijli televizyon ödülleri olan Emmy sahiplerini bulurken, kırmızı halı da ihtişamlı ve göz kamaştırıcı moda kıyafetlerine şahit oldu.

Çok sayıda şık bayanın boy gösterdiği kırmızı halıda, özenle hazırlanmış kıyafetler ve mücevherler ödül gecesine damgasını vururken, şıklık yarışının gerisinde kalan, oldukça rüküş giyinenler de gecenin dikkat çeken isimleri oldular.

Heidi Klum, 66. Emmy Ödül Töreni‘nin Kırmızı Halısı’nda yine şıklığını konuşturmuştu. Mercan rengi, kuyruklu Zac Posen imzalı kıyafetinin içinde çok etkileyici görünüyordu. Sade saç ve makyajla tamamladığı kıyafetinin mücevherleri ise oldukça göz alıcıydı.

66._EMMY_ödülleri_heidi_klum_2014

Julia Roberts‘ı genelde kırmızı halılarda rüküş görmeye alışığız. Ama, bu sefer ünlü yıldız oldukça hoş bir Elie Saab tasarımıyla karşımızdaydı. Renk ve model seçiminde başarılı bir tercih yapan Julia Roberts, kıyafetini Christian Louboutin ayakkabılarıyla tamamlamıştı.

66._EMMY_ödülleri_julia_roberts_2014

Siyahın asaletini konuşturan Lizzy Caplan, Donna Karan Atelier seçimi ile çok zarif görünüyordu. Halter yaka, sırt dekolteli ve beyaz kuyruklu kıyafeti Lizzy Caplan‘ın omuz ve bel bölgesine dikkat çekerken, kıyafetle uyumlu topuz saçları ve duman rengi makyajı yüzüne çok yakışmıştı. Küçük bir clutch ve göz alıcı aksesuarlarıyla Lizzy Caplan gecenin şık isimlerindendi.

66._EMMY_ödülleri_amy_poehler_2014 66._EMMY_ödülleri_anna_gunn_2014 66._EMMY_ödülleri_gwen_stefani_2014 66._EMMY_ödülleri_julia_louis_dreyfus_2014 66._EMMY_ödülleri_kerry_washington_2014 66._EMMY_ödülleri_lizzy_caplan_2014 66._EMMY_ödülleri_sofia_vergara_2014

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *